3. ZORH susret

Na Kemijsko-tehnološkom fakultetu u Splitu u periodu 28. i 29.04.2022. godine održat će se 3. ZORH susret znanstvenika, stručnih djelatnika i studenata na temu zaštite okoliša u Republici Hrvatskoj, projekt kojeg organiziraju studenti Kemijsko–tehnološkog fakulteta u Splitu zajedno s Fakultetom materijala, metalurgije i reciklaže u Košicama te studentskom sekcijom Hrvatskog društva kemijskih inženjera.
Cilj 3. ZORH susreta je povezati akademsku zajednicu s privredom kako bi se raspravilo o ključnim problemima i kako bi se javnost dodatno potakla na veću zainteresiranost u području zaštite okoliša. S ciljem da se prošire nova znanja, ideje i tehnologije ovogodišnji 3. ZORH susret će biti međunarodnog karaktera.
ZORH Program