AlphaCrom Road Show 2023. na KTF-u u Splitu

Napisao/la Marika Grubišić on .

Poludnevni stručni seminar pod nazivom AlphaCrom Road Show 2023. u organizaciji tvrtke AlphaChrom d.o.o. i Kemijsko-tehnološkog fakulteta, održat će se u utorak, 23. svibnja 2023. na Kemijsko-tehnološkom fakultetu, Ruđera Boškovića 35, 21000 Split, amfiteatar A02.

Na seminaru će se predstaviti najnovije tehnologije plinske i tekućinske kromatografije, spektroskopije, workflowa za analizu vode, hrane, okoliša i mikroplastike, kao i novi trendovi u farmaceutskoj  i biofarmaceutskoj industriji. U skladu s najnovijim trendovima, predstavit će i AlphaCromov portfelj rješenja za genomiku i dijagnostiku. Predavanja i prezentacije će održati AlphaChromov prodajni i aplikativni tim.

Program seminara

U ponedjeljak, 22. svibnja 2023. s početkom u 17 sati, u predavaonici F401, predavanje po nazivom ''Što i gdje sve rade kemijski tehnolozi?'', namijenjeno prvenstveno studentima i maturantima održat će Ines Topalović Piteša, mag. ing. cheming., prodajni menadžer tvrtke AlphaChrom d.o.o.

Veselimo se Vašem dolasku i druženju!