Festival znanosti 2024.

Napisao/la Marika Grubišić on .

Festival znanosti 2024. održava se od 22. do 27. travnja 2024., a kao i svake godine ima za cilj približiti znanost javnosti, informirati je o aktivnostima i rezultatima u području znanosti i umjetnosti, poboljšati javnu percepciju znanstvenika te motivirati mlade ljude za istraživanje i stjecanje novih znanja. Ovogodišnja tema Festivala je „Inteligencija“, a u okviru programa pripremljeno je preko 200 aktivnosti, koje su za sve zainteresirane besplatne i uključuju predavanja, radionice, prezentacije, izložbe, pokuse, tribine, okrugle stolove i još mnogo toga.
Kemijsko-tehnološki fakultet u Splitu aktivno je uključen u provedbu Festivala znanosti 2024., a detaljan program i sve lokacije na kojima se odvijaju aktivnosti ovogodišnjeg Festivala znanosti možete vidjeti na poveznici i vjerujemo da će svatko pronaći nešto za sebe.
Festival znanosti 2024.- program
  • 4 - Kvalitetno obrazovanje