Career Speed Dating

Napisao/la Marika Grubišić on .

Poštovani studenti,

Fakultet elektrotehnike i računarstva iz Zagreba organizira događaj za studente studijskih programa u području tehničkih znanosti Career Speed Dating. Career Speed Dating je događaj koji je spoj informativnog razgovora i speed datea s ciljem povezivanja studentica i studenata te predstavnika poduzeća. Događaj će se održati online, 15. prosinca 2022. godine od 9 do 17 sati. Organizatori događaja su Centar karijera FER-a i studentska udruga eSTUDENT.

Studentice i studenti će na Career Speed Datingu kroz brze razgovore u trajanju od 8 minuta saznati sve što ih zanima o industriji iz kojeg poduzeće dolazi i poslu koji ih čeka nakon diplome te će iskusiti atmosferu razgovora za posao. Ove godine na događaju sudjeluju 54 poduzeća podijeljena u 9 skupina koje se razlikuju po stručnim interesima i željenim profilima studentica i studenata. Studentice i studenti ispunjavanjem prijavnice odabiru s kojom skupinom poduzeća žele razgovarati i u kojem od ponuđenih termina. Po završetku razgovora studentice i studenti dobivaju te daju povratnu informaciju na protekli razgovor s predstavnicima poduzeća.

Do petka, 25. studenoga su otvorene prijave za studentice i studente koji žele sudjelovati na događaju.

Studentska služba