Dodatni ispitni termin

Napisao/la Marika Grubišić on .

Poštovani studenti,

Određen je dodatni ispitni termin za polaganje ispita iz predmeta odslušanih u zimskom semestru akad. god. 2022./23.
U dodatnom ispitnom terminu student smije prijaviti ispit iz samo jednog predmeta. Ako se utvrdi da je student prijavio i/ili polagao dva ili više predmeta, uskratit će mu se pravo polaganja svih prijavljenih ispita, odnosno poništiti svi položeni ispiti. Neovisno o tome je li student položio ispit ili ne, izlazak na ispit se evidentira u smislu maksimalnog broja pokušaja polaganja ispita iz predmeta u akademskoj godini.
Svi pismeni ispiti odvijat će se istovremeno, 01. travnja 2023. godine (subota) s početkom u 9:00 sati, u dvoranama E402 i F402. Usmeni ispit će se održati naknadno, u dogovoru s predmetnim nastavnikom.

Prijave za ispitni termin su zaključno do 25. ožujka 2023. godine u 23:59 sati, a odjave do 27. ožujka 2023. godine u 23:59 sati. (Odluka o dodatnom ispitnom terminu)

Studentska služba