Otvoren probni pristup na eBook Academic Collection

Napisao/la Maja Donkov on .

Poštovani,

nakon što je Sveučilište u Zagrebu pretplatilo pristup na eBook Academic Collection, u suradnji s izdavačem EBSCO Information Services otvoren je probni pristup na zbirku za čitavu hrvatsku akademsku zajednicu do 31.12.2016. godine.

U zbirci od gotovo 150,000 e-knjiga, zastupljeni su naslovi vodećih svjetskih sveučilišnih nakladnika, a koji pokrivaju širok raspon akademskih područja: umjetnost, ekonomiju i poslovanje, obrazovanje, lingvistiku, književnu kritiku, medicinu i zdravstvo, filozofiju, političke znanosti, religiju, društvene znanosti, tehničke znanosti i drugo.

Popis dostupnih naslova pregledajte na poveznici Academic Collection – Worldwide – All – July 2016, a zbirku možete pretražiti putem EBSCOhost sučelja i putem EDS okvira za pretraživanje.

Ukoliko trebate pomoć pri služenju zbirkom, upute možete pronaći ovdje i ovdje.

Izvor: Portal elektroničkih izvora NSK