Obavijest za studente

Napisao/la Marika Grubišić on .

Poštovani studenti,

mentori su pristupili postupku prihvaćanja ili poništavanja studenata koji su se prijavili za pojedinu temu završnog ili diplomskog rada, te će navedeni postupak trajati do 1.12. Kada mentori izvrše odabir studenata u Studomatu te onih koji se nalaze u tablici 1 i 4, znati će se tko je ostao neraspoređen. Studenti koji su mogli birati preko Studomata dobit će u Studomatu informaciju na koju su temu prihvaćeni ili su ostali neraspoređeni. Studentima koji se nalaze u prethodno navedenim tablicama, a nisu imali dogovor s nekim od mentora, dobit će od mene informaciju o njihovom statusu. Svi neraspoređeni studenti će se naknadno rasporediti do 15.12.

Predsjednica Povjerenstva za završne i diplomske radove

izv. prof. dr. sc. Sanja Perinović Jozić