OBAVIJEST ZA POTPIS IZ KOLEGIJA ANORGANSKA KEMIJA i UPIS OCJENA IZ VJEŽBI IZ ANORGANSKE KEMIJE

Napisao/la Nives Vladislavić on .

Za studente:

preddiplomskog studija kemije PK
preddiplomskog studija kemijskog inženjerstava PKT-KI
preddiplomskog studija zaštite okoliša PKT-ZO
preddiplomskog studija prehrambene tehnologije PPT

Studenti koji su završili Vježbe iz anorganske kemije i Vježbe iz anorganske kemije 1 trebaju putem studomata prijaviti polaganje ispita na prvom roku  (28. 6. 2021.). Ocjena će biti unesena u studomat, a obavijest kada donijeti indeks za unos ocjene biti će objavljena na web stranici Zavoda za opću i anorgansku kemiju.

Potpis iz kolegija Anorganska kemija i Anorganska kemija 1 mogu dobiti studenti koji su odradili Vježbe iz anorganske kemije i Vježbe iz anorganske kemije 1. Obavijest kada donijeti indeks za potpis biti će objavljena na web stranici Zavoda za opću i anorgansku kemiju.

Anorgansku kemiju i Anorgansku kemiju 1 mogu polagati studenti koji su stekli pravo na potpis.

Studenti koji žele polagati ispit iz Anorganske kemije i Anorganske kemije 1 u nekom od ispitnih rokova moraju se prijaviti za polaganje ispita putem studomata najkasnije 4 dana prije ispita! Studenti koji se ne prijave za ispit neće moći pristupiti ispitu u tom terminu!

Student može putem studomata odjaviti prijavu ispita 24 sata prije ispita.
U Splitu, 11. 6. 2021. godine