Rezultati pismenog ispita održanog 29. 1. 2016. godine i novi raspored održavanja usmenih ispita

Pismeni ispit iz Opće kemije zadovoljili su sljedeći studenti:

Badurina Dina (PKT)

Barić Ivona (PPT)

Begović Neda (PKT)

Boban Jelena (BIEM)

Bobanović Anđela (PKT)

Borić Mirna (PKT)

Boro Tea (PKT)

Bosnić Ljubica (PK)

Cetinić Josip (PKT)

Ćerdić Petra (PKT)

Čulina Marija (PK)

Dešpoja Iva (PK)

Deur Kristina (BIEM)

Dodig Ivana (PKT)

Dulčić Jasmina (PKT)

Folo Franka (PKT)

Galić Josip (PKT)

Horozović Melinda (PKT)

Jerčić Radosna (PKT)

Jovanović Ivan (PKT)

Jukić Tihana (PKT)

Jurić Viktorija (PK)

Karačić Jozo (PKT)

Kovačević Tea (PK)

Krstulović-Relija Vedrana (PK)

Kvrgić Dario (PKT)

Lončarić Manda (BIEM)

Mabić Lucija (PKT)

Magazin Ružica (PKT)

Margeta Hrvoje (PKT)

Marič Antonia (PKT)

Milinović Magdalena (PKT)

Mioč Martina (PKT)

Miše Martina (PK)

Pavlinović Anica (PKT)

Pehar Marija (PKT)

Pensa Anamarija (PK)

Perko Dinko (PK)

Petrović Antonia (PKT)

Radelj Matea (PKT)

Radonić Iva (PKT)

Retelj Marin (PK)

Smoljo Marina (PPT)

Stipanović Narda (PK)

Stojanović Marija (PKT)

Storić Mihaela (PKT)

Studak Tina (BIEM)

Štavlić Nikola (PKT)

Šunjić Ana Marija (PKT)

Tudor Matko (BIEM)

Vladislavić Anka (PKT)

Vidović Martina (PKT)

Žilić Tomislava (PKT)


Studenti koji nisu položili pismeni ispit zadaće mogu pogledati u četvrtak, 4. 2. 2016. u 1400 u sobi broj 30.


Raspored polaganja usmenog ispita

Srijeda, 3. veljače 2016. godine u 8:00 sati:

Babić Ivana (PKT)

Batinić Gabrijel (PKT)

Krešo Antonia (PKT)

Marić Matej (PKT)

Rako Marija (PKT)

Šestanović Nives (PKT)

Siroglavić Dominik (PPT)

Vujčić Iva (PPT)

Čulina Marija (PK)

Dešpoja Iva (PK)

Barić Ivona (PPT)


Srijeda, 3. veljače 2016. godine u 10:00 sati:

Badurina Dina (PKT)

Begović Neda (PKT)

Bobanović Anđela (PKT)

Borić Mirna (PKT)

Boro Tea (PKT)


Četvrtak, 4. veljače 2016. godine u 8:00 sati:

Cetinić Josip (PKT)

Ćerdić Petra (PKT)

Dodig Ivana (PKT)

Dulčić Jasmina (PKT)

Folo Franka (PKT)

Boban Jelena (BIEM)

Bosnić Ljubica (PK)

Deur Kristina (BIEM)

Jurić Viktorija (PK)

Kovačević Tea (PK)

Krstulović-Relija Vedrana (PK)


Četvrtak, 4. veljače 2016. godine u 11:00 sati:

Galić Josip (PKT)

Horozović Melinda (PKT)

Jerčić Radosna (PKT)

Jovanović Ivan (PKT)

Jukić Tihana (PKT)

Štavlić Nikola (PKT)


Petak, 5. veljače 2016. godine u 8:00 sati:

Lončarić Manda (BIEM)

Miše Martina (PK)

Pensa Anamarija (PK)

Perko Dinko (PK)

Retelj Marin (PK)

Smoljo Marina (PPT)

Karačić Jozo (PKT)

Kvrgić Dario (PKT)

Mabić Lucija (PKT)

Magazin Ružica (PKT)

Margeta Hrvoje (PKT)


Petak, 5. veljače 2016. godine u 10:00 sati:

Milinović Magdalena (PKT)

Pavlinović Anica (PKT)

Pehar Marija (PKT)

Petrović Antonia (PKT)

Šunjić Ana Marija (PKT)


Ponedjeljak, 8. veljače 2016. godine u 8:00 sati:

Stipanović Narda (PK)

Studak Tina (BIEM)

Marič Antonia (PKT)

Mioč Martina (PKT)

Radelj Matea (PKT)

Radonić Iva (PKT)


Utorak, 9. veljače 2016. godine u 8:00 sati:

Tudor Matko (BIEM)

Vidović Martina (PKT)

Žilić Tomislava (PKT)

Stojanović Marija (PKT)

Storić Mihaela (PKT)

Vladislavić Anka (PKT)



U Splitu, 2. veljače 2016.