Novosti (UKITS)

VI. hrvatski simpozij o kemiji i tehnologiji makromolekula

Napisao/la Dražan Jozić on .

VI HSKTM webHrvatsko društvo kemijskih inženjera i tehnologa (HDKI), Kemijsko-tehnološki fakultet Sveučilišta u Splitu i Udruga kemijskih inženjera i tehnologa Split (UKITS) organiziraju znanstveno‐stručni skup pod nazivom VI. hrvatski simpozij o kemiji i tehnologiji makromolekula.
Cilj skupa je okupljanje i povezivanje znanstvenih i gospodarskih resursa u Republici Hrvatskoj koji se bave kemijom i tehnologijom makromolekula. Rad skupa odvijat će se kroz usmena i posterska priopćenja. U okviru skupa održat će se okrugli stol vezan za  problematiku visokog obrazovanja i tržišta rada.
Skup će se održati 15. rujna 2017. godine u amfiteatru A02 Kemijsko-tehnološkog fakulteta u Splitu, Ruđera Boškovića 35.
Više o skupu možete saznati na poveznici: http://www.hdki.hr/hdki/skupovi/HSKTM

Predsjednik Organizacijskog i programskog odbora
                                                                                              Izv. prof. dr. sc. Matko Erceg