Novosti (UKITS)

UKITS // Advanced Sensors in Chemical and Mechanical Engineering

Napisao/la Antonija Čelan on .

Poštovane kolegice i kolege,

u ime Izvršnog odbora Udruge kemijskih inženjera i tehnologa Split pozivam Vas na seriju predavanja o senzorima uz prezentaciju opreme: Advanced Sensors in Chemical and Mechanical Engineering koja će se održati 8. i 9. travnja 2024. na Kemijsko-tehnološkom fakultetu u Splitu te na Fakultetu elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u suradnji s Društvom inženjera strojarstva Split (DISS).
1

📅 8. travnja 2024., 🕐 13.15 sati 📌 Kemijsko-tehnološki fakultet, R. Boškovića 35, predavaonica F402

• Electrical capacitance tomography and its industrial applications (prof. Wuqiang Yang, Sveučilište u Manchesteru, UK)

📅 9. travnja 2024., 🕚 10.15 sati 📌 Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, Ruđera Boškovića 32, predavaonica B402 (predviđeno trajanje najkasnije do 13 sati)

• Capacitive touch sensors for robots (prof. Wuqiang Yang, Sveučilište u Manchesteru, UK)
  • Use Cases for 3D-image sensing and innovative AI-based automatization to enable a better future for the world (Werner Mueller-Veith, CEO Photoneo BU)
  • Chemical, mechanical and electrical engineers - research activities and collaboration perspectives (A. Čelan, N. Gjeldum)

Sažetci predavanja te kratke biografije predavača su u prilogu.

Kroz posljednje predavanje koje će se održati 9. travnja, predsjednici udruga UKITS I DISS će predstaviti rad svih zainteresiranih istraživačkih grupa kako bi se omogućilo njihovo povezivanje na temama od zajedničkog interesa.

Srdačno,

doc. dr. sc. Antonija Čelan