Mjerenje i automatsko vođenje procesa // obavijest

Mole se studenti 1. godine DKT-ZO da se danas (ponedjeljak) jave mailom (akacunic@ktf-split.hr) ili osobno predmetnom nastavniku.

Dr. sc. Antonija Čelan

Automatsko reguliranje procesa // obavijest

Moli se predstavnik studenata 1. godine DKT-M da se javi predmetnom asistentu na email: akacunic@ktf-split.hr.

predmetni asistent:
dr.sc. Antonija Čelan

Mjerenje i automatsko vođenje procesa // obavijest

Obavještavaju se studenti 1. DKT-ZO da će predavanja iz predmeta Mjerenje i automatsko vođenje procesa započeti 15.10.2019. prema rasporedu. Studenti će o početku vježbi biti usmeno obaviješteni na predavanjima.

Predmetni nastavnik:
dr. sc. Antonija Čelan

Rezultati pismenog ispita iz PTE (dekanski rok)

Na pismenom ispitu iz Prijenosa tvari i energije (dekanski rok) održanom 25.09.2019. postignuti su sljedeći rezultati:

0291001645     (5.4/10)     dovoljan (2) / poziva se

Usmeni dio ispita za sve studente koji su prijavili ovaj kolegij na dekanskom roku održat će se 27.09.2019. (petak) u 11.45 sati u predavaonici F405.

Prof. dr. sc. N. Kuzmanić

Rezultati PTE vjezbe // dekanski rok

Na pismenom ispitu iz Prijenosa tvari i energije- laboratorijske vjezbe odrzanom 25. rujna 2019. god. ostvareni su sljedeci rezultati:

Student maticnog broja 52 ostvario/la je 73% bodova.

Predmetni asistent:
Dr. sc. Antonija Čelan

Usmeni ispit iz PTE // dekanski rok

Obavještavaju se studenti da će se usmeni dio ispita iz Prijenosa tvari i energije (dekanski rok) održati u petak, 27.9.2019. u 11.45 sati u predavaonici F405.

Prof. dr. sc. Nenad Kuzmanić