Rezultati ispita iz Mjerenja i vođenja procesa - dekanski rok

Na ispitnom roku održanom 23.  rujna 2020. godine - nitko nije ostvario minimalno potreban broj bodova za prolaz.

Predmetni nastavnik:
A. Celan

Mjerenje i vođenje procesa // 2.god PKT-KI

Obavještavaju se studenti 2. godine PKT-KI da će predavanja iz kolegija Mjerenje i vođenje procesa započeti 5. ožujka 2020. prema rasporedu.

Predmetni nastavnik:
Dr. sc. Antonija Čelan, poslijedoktorandica

Rezultati ispita iz PTE // 24.2.2020.

Obavještavaju se studenti da su rezultati pismenog dijela ispita te raspored usmenih ispita iz predmeta Prijenos tvari i energije objavljeni na internim stranicama Zavoda za kemijsko inženjerstvo (pod Prijenos tvari i energije).

Prof. dr. sc. Nenad Kuzmanić

Rezultati 2. testa iz PTE

Obavještavaju se studenti 2. godine PKT-KI i ZO te PPT-a da su rezultati 2. testa iz Prijenosa tvari i energije objavljeni na internim stranicama Zavoda za kemijsko inženjerstvo.
Prof.dr.sc. N. Kuzmanić

Ispitni termini Zavoda za kem. inženjerstvo

Obavještavaju se studenti da su ispitni termini (datumi, sat, predavaonica) za sve predmete Zavoda za kemijsko inženjesrtvo oglašeni na internim stranicama Zavoda (pod Obavijesti).

Ispit iz Osnova kem. inženjerstva

Obavještavaju se studenti da će se ispiti iz Osnova kemijskog inženjerstva održati dana 5.02.20. (srijeda) u 12 sati u F405  i 19.02.20. (srijeda) u 13.30 sati u F405.