Rezultati pismenog ispita iz PTE

Obavještavaju se studenti da su rezultati pismenog ispita iz predmeta Prijenos tvari i energije, održanog 16.09.19., kao i raspored usmenog dijela ispita objavljeni na internim stranicama Zavoda za kemijsko inženjerstvo (izbornik: Prijenos tvari i energije).
Prof.dr.sc. N. Kuzmanić

Rezultati pismenog ispita iz PTE

Obavještavaju se studenti da su rezultati pismenog ispita iz predmeta Prijenos tvari i energije, kao i raspored usmenog dijela ispita objavljeni na internim stranicama Zavoda za kemijsko inženjerstvo (izbornik: Prijenos tvari i energije).
Prof.dr.sc. N. Kuzmanić

Upis ocjena iz predmeta PTE, OKI, PIZO, Mjerenje...

Obavještavaju se studenti da se upis ocjena iz predmeta koje predaje prof. Kuzmanić može obaviti svakim danom od 10-14 sati, zaključno s 20.07.2019.g.

Prof.dr.sc. Nenad Kuzmanić

Obavijest o održavanju ispita iz Mjerenja i vođenja procesa

Obavještavaju se studenti da će se ispit iz Mjerenja i vođenja procesa (2PKT-KI) održati 19.6.2019. u E400 od 9-11 sati.

Predmetni nastavnik:
dr. sc. Antonija Čelan

1. ispitni rok iz Mjerenja i vođenja procesa // OBAVIJEST

Mole se studenti koji su planirali prijaviti ispit iz Mjerenja i vođenja procesa na datum 17.6.2019. (2.god PKT-KI) da se hitno jave mailom predmetnoj nastavnici na: akacunic@ktf-split.hr.

dr. sc. Antonija Čelan
Poslijedoktorand