KTF studentice osvojile zlato u košarci

Napisao/la Eni Generalić on .

Sveučilišna košarkaška liga – studentice

Stanari Studentskog doma Bruno Bušić su svjedoci koliko je atraktivna bila ovogodišnja košarkaška liga! Studentice Kemijsko - tehnološkog fakulteta u Splitu odnijele su pobjedu u finalu protiv FESB-a i time osvojile zlato i srca publike. Nakon prošlogodišnjeg srebra, ove godine su pomele studentice FESB-a i napokon postale prvakinje ženske košarkaške lige. Ligu su atraktivnom također učinili i naši najglasniji navijači kojima se dodjeljuje posebno priznanje za podršku. Studentice Kemijsko – tehnološkog fakulteta koje su se natjecale za ovogodišnje zlato su: Katarina Tominac, Sara Jurkić, Tanja Plazibat, Mila Raspudić, Klara Arar, Lucija Baranović, Lara Brajica, Ivana Raič, Iva Prančić, Ivana Bubić, Tanja Kelić. Čestitamo našim studenticama za osvojeno zlato, njihovom treneru Luki Marijanu Aleškoviću na odličnoj igri i savjetima te našim najglasnijim navijačima koji su finale učinili još boljim. Nadamo se da će u nadolazećim natjecanjima studentice i dalje biti na vrhu osvajajući srca publike, a naši navijači još glasniji!

Vaš Studentski zbor.