Osnove strojarstva ST-ZOM

Studenti upisani na stručni studij za zimski semestar 2020 prate obavijesti Osnova strojarstva na sveučilištnom studiju!

VAŽNO - morate biti logirani da bi vidjeli bilo kakve rezultate. Rezultati su objavljeni na zasebnoj stranici (Rezultati iz Osnova strojarstva ST-ZOM).

Skripta Osnove strojarstva nalazi se na ovoj web stranici pod dijelom Knjižnica, Repozitorij.

Poglavlje lemljenje: Lemljenje.pdf

Termini ispita:

NAPOMENA: raspored je podložan promjenama pa molim da ga pratite

Upute za način pisanja ispita i kolokvija

Student ispit/kolokvij piše na svojim papirima s tim da sve papire prilaže u omotnici (arak, tj. A3 presavijen na pola).

Svaki zasebni papir mora sadržavati štampano napisano ime i prezime studenta.

Omot sadrži slijedeće podatke:

• predmet
  • broj studija
  • ime i prezime
  • datum
  • grupa
  • broj kolokvija kod parcijalnog polaganja u redoviti ispitnim rokovima
Svi papiri na kojima se piše ispit/kolokvij se potpisuju od strane nastavnika.

Za vrijeme pisanja ispita/kolokvija na stolu se može imati samo pribor za pisanje/brisanje te ispitni papiri. Mobiteli, pernice, torbe i ostali predmeti nisu dozvoljeni!

Osnove strojarstva PKT-KI

MOLIM PRATITE OVU STRANICU JER PREKO nje komuniciramo!

MREŽNO ODRŽAVANJE NASTAVE IZ OSNOVA STROJARSTVA

Proradio je sustav nastave preko Microsoft Teamsa. Aplikacuiju imate unutar Crome preglednika, a možete je instalirati kako aplikaciju na windows, android i apple sustave.
Poveznica za pristup predmetu (i aktivaciju aplikacije) je:

Prijavljujete se sa svojm KTF korisničnim podacima!
Krenite čim prije s prijavom jer tijekom predavanja neću moći prododavati studente.

Predavanja od 17.3.2020. iz Osnova strojarstva objavljena su na youtube kanalu. Zapisi su ograničeni na 15 minuta pa poglavlja sadržve više dijelova. Poveznice su:
1) Tehničko crtanje - prvi dio
1) Tehničko crtanje - drugi dio
1) Tehničko crtanje - treći dio
1) Tehničko crtanje - četvrti dio
1) Tehničko crtanje - peti dio
2) Hrapavost

VAŽNO - morate biti logirani da bi vidjeli bilo kakve rezultate

Rezultati ispita se mogu vidjeti na zasebnoj stranici (Rezultati iz Osnova strojarstva PKT-KI
)

Poglavlje lemljenje: Lemljenje.pdf

Termini ispita:

NAPOMENA: raspored je podložan promjenama pa molim da ga pratite

Upute za način pisanja ispita i kolokvija

Svaki zasebni papir mora sadržavati štampano napisano ime i prezime studenta.

Omot sadrži slijedeće podatke:

• predmet
  • broj studija
  • ime i prezime
  • datum
  • grupa
  • broj kolokvija kod parcijalnog polaganja u redoviti ispitnim rokovima
Svi papiri na kojima se piše ispit/kolokvij se potpisuju od strane nastavnika.

Za vrijeme pisanja ispita/kolokvija na stolu se može imati samo pribor za pisanje/brisanje te ispitni papiri. Pametni telefoni, pametni satovi, pernice, torbe i ostali predmeti nisu dozvoljeni!

Mikrobiologija

Vježbe iz opće mikrobiologije

VAŽNO - morate biti logirani da bi vidjeli bilo kakve rezultate
Ovaj četvrtak, 17. 5., neće se održati kolokvij iz Vježbi iz mikrobiologije, kolokvij  će se održati idući tjedan - četvrtak, 24. svibnja u 15 sati.
Prodekan za nastavu
izv. prof. dr. sc. Slobodan Brinić