Opća biologija

Poštovani studenti,
molim vas da pogledate poruke na Microsoft Teams vezano za seminar i odgovorite. Oni koji još nisu dodani u tim, bit ćete dodani kad dobijemo popis svih studenata koji slušaju ovaj kolegij.
Marija Nazlić, asistentica

Osnove strojarstva ST-ZOM

Studenti upisani na stručni studij za zimski semestar 2020 prate obavijesti Osnova strojarstva na sveučilištnom studiju!

VAŽNO - morate biti logirani da bi vidjeli bilo kakve rezultate. Rezultati su objavljeni na zasebnoj stranici (Rezultati iz Osnova strojarstva ST-ZOM).

Skripta Osnove strojarstva nalazi se na ovoj web stranici pod dijelom Knjižnica, Repozitorij.

Poglavlje lemljenje: Lemljenje.pdf

Termini ispita:

NAPOMENA: raspored je podložan promjenama pa molim da ga pratite

Upute za način pisanja ispita i kolokvija

Student ispit/kolokvij piše na svojim papirima s tim da sve papire prilaže u omotnici (arak, tj. A3 presavijen na pola).

Svaki zasebni papir mora sadržavati štampano napisano ime i prezime studenta.

Omot sadrži slijedeće podatke:

• predmet
  • broj studija
  • ime i prezime
  • datum
  • grupa
  • broj kolokvija kod parcijalnog polaganja u redoviti ispitnim rokovima
Svi papiri na kojima se piše ispit/kolokvij se potpisuju od strane nastavnika.

Za vrijeme pisanja ispita/kolokvija na stolu se može imati samo pribor za pisanje/brisanje te ispitni papiri. Mobiteli, pernice, torbe i ostali predmeti nisu dozvoljeni!

Osnove strojarstva PKT-KI

Rezultati prvog kolokvija objavljeni su na stranici Rezultati

MOLIM PRATITE OVU STRANICU JER PREKO nje komuniciramo!

Nastava se u doba pandemije održava preko MS Teams aplikacije.
Studenti se prozivaju!
Ukoliko nemate predmet Osnove strojarstva vidljiv, molim kontaktirati gospođu Vučićić na mail Verica.Vucicic@ktf-split.hr

VAŽNO - morate biti logirani da bi vidjeli bilo kakve rezultate

Rezultati ispita se mogu vidjeti na zasebnoj stranici (Rezultati iz Osnova strojarstva PKT-KI
)

Poglavlje lemljenje: Lemljenje.pdf

NAPOMENA: raspored je podložan promjenama pa molim da ga pratite

Upute za način pisanja ispita i kolokvija

Svaki zasebni papir mora sadržavati štampano napisano ime i prezime studenta.

Omot sadrži slijedeće podatke:

• predmet
  • broj studija
  • ime i prezime
  • datum
  • grupa
  • broj kolokvija kod parcijalnog polaganja u redoviti ispitnim rokovima
Svi papiri na kojima se piše ispit/kolokvij se potpisuju od strane nastavnika.

Za vrijeme pisanja ispita/kolokvija na stolu se može imati samo pribor za pisanje/brisanje te ispitni papiri. Pametni telefoni, pametni satovi, pernice, torbe i ostali predmeti nisu dozvoljeni!