STPENDIJE -Potpisivanje ugovora

Poštovani studenti,

Sveučilište u Splitu poziva sve dobitnike stipendije koji nisu jučer mogli prisustvovati potpisivanju ugovora da do petka 15. ožujka 2024. obavezno dođu u Ured za nastavu, R. Boškovića 31, 5. kat, prema sljedećem rasporedu:

• Srijeda 13. ožujka do 11 sati i od 13 do 15.30 sati
  • Četvrtak  14. ožujka od 8 do 11 sati i od 13 do 15.30
  • Petak 15. ožujka od 8 do 11 i od 13 do 15.30 sati

Hack4Split

Poštovani studenti,
Želimo vas obavijestiti o nadolazećem sedmom izdanju Hack4Split hackhatona, koji se održava 16. i 17. ožujka. Ovaj događaj okuplja talentirane studente, mentore i stručnjake iz različitih područja kako bi zajedno radili na kreiranju inovativnih rješenja koja će unaprijediti lokalnu zajednicu.
Hack4Split

Prijave su otvorene do 14.03. u ponoć. Više informacija i prijavnica nalaze se na našoj web stranici:

Poziv za prijavu sažetaka - Students’ CongreSS of Science and Sport in Split (ST-CongreSS)

Napisao/la Anđela Jurić on .

St CongreSS flyer copy

Poštovane studentice, poštovani studenti,

ovim putem vas pozivamo da prijavite sažetke za Students’ CongreSS of Science and Sport in Split (ST-CongreSS) koji se održava u Splitu od 8. do 10. svibnja 2024.

Radi se o interdisciplinarnom događanju koje će spojiti studentski znanstveni kongres sa sportskim aktivnostima na temu zdravog načina života. Osigurat će jedinstvenu platformu za studente da pokažu svoja akademska postignuća putem usmenih ili posterskih prezentacija te poticati suradnju unutar UniAdrion mreže, sveučilišta SEA-EU alijanse i šire.

Više informacija o ST-CongreSS-u i prijavi sažetaka možete pronaći na poveznici:

Radionica Photowalk by Hoyka

Poštovani,

Središnji državni ured za demografiju i mlade, u suradnji s g. Damirom Hoykom, 21. ožujka 2024. godine u 10 sati organizira radionicu Photowalk, na koju se mogu prijaviti redovni učenici i redovni studenti obrazovnih ustanova Republike Hrvatske u dobi od 15 do 30 godina.

Studenti koji žele sudjelovati u natječaju mogu se prijaviti do 10. ožujka 2024. godine.

Potrebno je poslati pet fotografija na Facebook ili Instagram profil g. Hoyke.

Na osnovu pristiglih fotografija bit će odabrano pet polaznika koji će besplatno sudjelovati na PhotoWalk radionici.

Sve dodatne informacije mogu se pronaći na sljedećoj poveznici: https://demografijaimladi.gov.hr/vijesti-4693/fotoradionica-photowalk-by-hoyka/6982

S poštovanjem,

Photowalkpng

Likovni natječaj "U librima Marulovim"

Poštovani studenti,,

Sveučilište u Splitu u okviru kulturno-izlagačkih aktivnosti Sveučilišne galerije sudjeluje u programu obilježavanja 500. obljetnice smrti Marka Marulića te u suradnji sa Splitsko-dalmatinskom županijom i ove godine pokreće projekt „Prozori u svijet umjetnosti“ na temu „U librima Marulovim“.

Specifični cilj ovog projekta je povećati osnovnu razinu znanja o likovnoj umjetnosti kao i povećati znanje o poznavanju lika i djela Marka Marulića. Organiziranjem natječajne izložbe kao i edukativno-likovnih radionica obogatit ćemo ponudu sadržaja namijenjenih djeci i studentima. Dugoročni je cilj razviti mehanizme poticanja procesa suradnje Sveučilišta u Splitu s ostalim obrazovnim ustanovama unutar Splitsko-dalmatinske županije kako bi se učenici i studenti našeg Sveučilišta međuinstitucionalno povezali i uključiti u život i rad šire zajednice.

Poziv na natječaj objavljen je na mrežnim stranicama Sveučilišta u Splitu (www.unist.hr).

Umjetničko vijeće izabrat će najbolje radove po kategorijama, a do kraja 2024. godine bit će upriličena izložba u Sveučilišnoj galeriji u Splitu.

Prijavnica

Srdačno,