Stručna praksa 2017.g.

Split, 04.07.2017.

OBAVIJEST STUDENTIMA

Mole se studenti koji trebaju odraditi Stručnu praksu da se jave u dolje navedene Zavode radi preuzimanja Uputnice i Sporazuma o uvjetima obavljanja studentske prakse.

Studenti koji se ne nalaze na dolje navedom popisu trebaju se što prije javiti Predsjedniku povjerenstva za Studentsku praksu.

Zavod za anorgansku tehnologiju:

STUDIJ

IME I PREZIME

MJESTO IZVOĐENJA PRAKSE

PSKT-KI, 2.GOD.

Ljubica Babić

CEMEX Hrvatska d.d., F. Tuđmana 45, 21212 Kaštel Sućurac

PSKT-KI, 2.GOD.

Marija Ćerdić

CEMEX Hrvatska d.d., F. Tuđmana 45, 21212 Kaštel Sućurac

PSKT-KI, 2. GOD.

Marija Rako

CEMEX Hrvatska d.d., F. Tuđmana 45, 21212 Kaštel Sućurac

DSKT-M, 1. GOD.

Mihaela Čelan

CEMEX Hrvatska d.d., F. Tuđmana 45, 21212 Kaštel Sućurac

DSKT-M, 1. GOD.

Anđela Čović

CEMEX Hrvatska d.d., F. Tuđmana 45, 21212 Kaštel Sućurac

DSKT-M, 1. GOD.

Josipa Lovrić

CEMEX Hrvatska d.d., F. Tuđmana 45, 21212 Kaštel Sućurac

PSS-ZOM, 2. GOD.

Ivan Bajan

CEMEX Hrvatska d.d., F. Tuđmana 45, 21212 Kaštel Sućurac

PSKT-ZO, 2.GOD

Marija Duktaj

Impol-TLM d.o.o., Ulica narodnog preporoda 12, 22000 Šibenik

PSKT-KI, 2. GOD.

Marta Podrug

LTH Metalni lijev d.o.o., Benkovačke bojne 21, 23420 Benkovac

PSKT-KI, 2. GOD.

Ivana Raguž

Aluminij d.d. Mostar, Baćevići bb, 88000 Mostar

PSKT-KI, 2. GOD.

Magdalena Milinović

CEMEX Hrvatska d.d., F. Tuđmana 45, 21212 Kaštel Sućurac

PSKT-KI, 2. GOD.

Nikola Štavlić

Institut IGH d.d., Matice hrvatske 15, 21000 Split

 

Zavod za organsku tehnologiju:

STUDIJ

IME I PREZIME

MJESTO IZVOĐENJA PRAKSE

DSKT-M, 1. GOD.

Kata Manda Deronja

AD Plastik d.d., Matoševa 8, 21210 Solin

DSKT-M, 1. GOD.

Kristina Kelek

AD Plastik d.d., Matoševa 8, 21210 Solin

DSKT-M, 1. GOD.

Ivana Majić

AD Plastik d.d., Matoševa 8, 21210 Solin

PSKT-KI, 2.GOD.

Ivona Farkaš

AD Plastik d.d., Matoševa 8, 21210 Solin

PSKT-KI, 2.GOD.

Klaudija Gusić

AD Plastik d.d., Matoševa 8, 21210 Solin

PSS_ZOM, 2.GOD.

Silvestar Šmith

AD Plastik d.d., Matoševa 8, 21210 Solin

PSKT-ZO, 2. GOD.

Martina Kuzmić

ASFALT-AB d.o.o., Ispod Osoja 31, 21210 Solin

PSKT-ZO, 2. GOD.

Vesna Šimundić Bendić

ASFALT-AB d.o.o., Ispod Osoja 31, 21210 Solin

PSKT-KI, 2. GOD.

Lara Tomaško

ASFALT-AB d.o.o., Ispod Osoja 31, 21210 Solin

PSK-2.GOD.

Anđela Lukin

Aluflexpack, Dr. F. Tuđmana 25, Murvica, 23241 Poličnik

PSKT-KI, 2.GOD

Antonela Sirovina

INA-Industrija nafte, d.d., Avenija Većeslava Holjevca 10, p.p. 555, 10 020 Zagreb

PSKT-KI, 2.GOD

Danijela Vrbaslija

Meteor d.o.o. Đakovo, P.Preradovića 235, 31400 Đakovo

 

Zavod za termodinamiku:

STUDIJ

IME I PREZIME

MJESTO IZVOĐENJA PRAKSE

PSK, 2. GOD.

Anamaria Pensa

Institut za oceanografiju i ribarstvo,                                                                                      Šetalište I. Meštrovića 63, 21000 Split                                                                                              

PSK, 2. GOD.

Dinko Perko

Institut za oceanografiju i ribarstvo,                                                                                      Šetalište I. Meštrovića 63, 21000 Split                                                                                               

PSKT-KI, 2. GOD.

Ivana Drventić

Belje d.d.,Industrijska zona 1, Mece, 31326 Darda

PSPT, 2. GOD.

Glorija Granić

Ledo d.o.o., Industrijska zona Tromeđa b.b., 88260 Čitluk

PSPT, 2. GOD.

Marko Vlašić

POLJOPRIVREDNA ZADRUGA POŠIP, Čara b.b., 20273 Čara

DSKT-M, 1. GOD.

Katarina Rajić Mišković

BRODOSPLIT d.d. Put Supavla 21, p.p. 517, Split

 

Zavod za kemijsko inženjerstvo:

STUDIJ

IME I PREZIME

MJESTO IZVOĐENJA PRAKSE

PSS_ZOM, 2.GOD.

Ivana Vekić

Akro objekt d.o.o., K.Š. Đalski 33, 10290 Zaprešić

PSS_ZOM, 2.GOD.

Valentina Kojadin

Građevinski obrt "Macan", Stablinac 45, Vodice

DSKT-M, 1. GOD.

Antonio Penava

Miviko d.o.o. Rastovača bb, 88240 Posušje

SSKT-PT, 2.GOD.

Nina Jolić

Vinoplod Vinarija d.d.,Ul. Velimira Škorpika 2, 22000 Šibenik

SSKT-PT, 2.GOD.

Matea Šarić

Tangar d.o.o.  Dr. F: Tuđmana 177, K.Sućurac

DSKT-M, 1. GOD.

Antonija Galić

Weltplast d.o.o.,Rastovača b.b., 88240 Posušje, BiH

DSKT-M, 1. GOD.

Jelena Duvnjak

Meteor d.o.o. Đakovo, P. Preradovića 235, 31400 Đakovo

DSKT-M, 1. GOD.

Ksenija Blatarić

ACG Lukaps d.o.o., Frankopanska 79, 42230 Ludbreg

DSKT-M, 1. GOD.

Anđela Pažin

Ledo d.o.o., Industrijska zona Tromeđa bb, 88260 Čitluk

PSKT-KI, 2. GOD.

Iva Šušnjar

Cedevita d.o.o., Planinska 15, 10000 Zagreb

PSKT-KI, 2. GOD.

Ines Štivin

Coca-Cola HBC Hrvatska d.o.o., Milana Sachsa 1, 10000 Zagreb

PSKT-KI, 2. GOD.

Josipa Šorša

PLIVA HRVATSKA d.o.o., Prilaz baruna Filipovića 25, 10000 Zagreb

 
Zavod za elektrokemiju i zaštitu materijala:

STUDIJ

IME I PREZIME

MJESTO IZVOĐENJA PRAKSE

PSKT-KI, 2. GOD.

Mario Sesar

FEAL d.o.o., Trnska cesta 146, 88220 Široki Brijeg, BiH

DSKT-M, 1. GOD.

Zvonimir Jurun

BRODOSPLIT d.d. Put Supavla 21, p.p. 517, Split

PSKT-ZO, 2.GOD

Toni Bujas

Sardina d.o.o., Ulica Ratac 1, 21410 Postira

PSKT-ZO, 2.GOD

Nikolina Marjan

Sardina d.o.o., Ulica Ratac 1, 21410 Postira

PSKT-ZO, 2.GOD

Zrinka Vlahović

Sardina d.o.o., Ulica Ratac 1, 21410 Postira

PSKT-ZO, 2.GOD

Ivana Petričević

Ferotehna d.o.o., Kukuljanovo 312, 51227 Kukuljanovo

PSKT-KI, 2. GOD.

Dina Badurina

Pekarnica "Mahulja", Gundulićeva 4, Novalja

PSKT-KI, 2. GOD.

Barbara Vrček

ULJANIK Brodogradilište d.d.,  Flaciusova 1, p.p. 114, 52100 Pula

PSKT-KI, 2. GOD.

Mia Galić

PHARMAMED d.o.o., Dolac na Lašvi bb, 72270 Travnik, BiH

PSKT-KI, 2. GOD.

Melinda Horozović

PLIVA HRVATSKA d.o.o., Prilaz baruna Filipovića 25, 10000 Zagreb

PSKT-KI, 2. GOD.

Karla Jurlina

Maraska d.d. Biogradska 64a, 23000 Zadar

PSKT-KI, 2. GOD.

Gabrijel Batinić

FEAL d.o.o., Trnska cesta 146, 88220 Široki Brijeg, BiH

 
Zavod za inženjerstvo okoliša:

STUDIJ

IME I PREZIME

MJESTO IZVOĐENJA PRAKSE

DSKT-ZO, 1. GOD.

Kristina Gavrić

Nastavni zavod za javno zdravstvo Splitsko-dalmatinske županije, Vukovarska 46a, 21000 Split

DSKT-ZO, 1. GOD.

Helena Grubišić Čabo

Nastavni zavod za javno zdravstvo Splitsko-dalmatinske županije, Vukovarska 46a, 21000 Split

DSKT-ZO, 1. GOD.

Lorena Tomić

Nastavni zavod za javno zdravstvo Splitsko-dalmatinske županije, Vukovarska 46a, 21000 Split

SSKT-KTM, 2.GOD.

Anamarija Vrljičak

Vodovod Imotske krajine d.o.o., Blajburška 133, 21260 Imotski  

PSKT-KI, 2.GOD.

Tomislav Šoletić

Vodovod Dubrovnik d.o.o., V. Nazora 19, 20000 Dubrovnik

PSK, 2.GOD.

Narda Stipanović

Zavod za javno zdravstvo Šibensko kninske županije, Put groblja 6,  22000 Šibenik

PSK, 2.GOD.

Iva Dešpoja

Zavod za javno zdravstvo Zadar, Kolovare 2, 23000 Zadar

PSK, 2.GOD.

Marija Čulina

Nastavni zavod za javno zdravstvo „dr Andrija Štampar“ Mirogojska cesta 16, 10000 Zagreb

PSK, 2.GOD.

Jelena Čotić

Nastavni zavod za javno zdravstvo Splitsko-dalmatinske županije, Vukovarska 46a, 21000 Split

PSK, 2.GOD.

Karla Vrgoč

Nastavni zavod za javno zdravstvo Splitsko-dalmatinske županije, Vukovarska 46a, 21000 Split

PSKT-KI, 2.GOD.

Monika Ivančić

Kaštijun d.o.o., Forum 1, 52100 Pula

PSKT-KI, 2.GOD.

Klara Seletković

TD Komunalac d.o.o. Stjepana pl.Horvata 38, 35000 Slavonski Brod

 
Zavod za prehrambenu tehnologiju i biotehnologiju:

STUDIJ

IME I PREZIME

MJESTO IZVOĐENJA PRAKSE

PSPT, 2. GOD.

Karla Viduka

Cromaris d.d., Gaženička cesta 4b, 23000 Zadar

PSPT, 2.GOD.

Anica Skelin

Babić pekara d.o.o., Kopilica 19, 21000 Split

DSKT-M, 1.GOD.

Haris Defterdarović

Dalmacijavino d.d., Stinice b.b., 21000

PSPT, 2. GOD.

Marija Bubalo

Pek-Pek d.o.o., Šetalište S. Radića 18, 21260 Imotski

PSPT, 2. GOD.

Marija Ljubica Čikeš

Krčina d.o.o., Dubrava 45,  21257 Lovreč

PSPT, 2. GOD.

Anđela Dugandžić

Ledo d.o.o., Industrijska zona Tromeđa b.b., 88260 Čitluk

PSPT, 2. GOD

Anita Klanac

Maraska d.d. Biogradska 64a, 23000 Zadar

PSPT, 2. GOD.

Dora Kovačić

RADNIK OPATIJA d.d., 43. Istarske divizije b.b., 51450 Lovran

PSPT, 2. GOD.

Dominik Siroglavić

Zvečevo prehrambena industrija d.d., Kralja Zvonimira 1, 34000 Požega


Zavod za opću i anorgansku kemiju:

STUDIJ

IME I PREZIME

MJESTO IZVOĐENJA PRAKSE

PSPT, 2. GOD.

Marina Smoljo

KUPRES-MILCH d.o.o., Put ljekovitog bilja bb, 80320 Kupres

PSS_ZOM, 2.GOD.

Iva Klanac

ZJZ Zadar, Kolovare 2, 23000 Zadar

DSKT-M,1.GOD

Zrinka Miljak

BRODOSPLIT d.d. Put Supavla 21, p.p. 517, Split

PSS_ZOM, 2.GOD.

Jerka Jurić Bubić

Dalmacijavino d.d., Stinice b.b., 21000 Split

PSS_ZOM, 2.GOD.

Edita Šunjić

Dalmacijavino d.d., Stinice b.b., 21000 Split

PSS_ZOM, 2.GOD.

Ivana Zvonar

Dalmacijavino d.d., Stinice b.b., 21000 Split

PSKT-KI, 2. GOD.

Klara Magaš

Maraska d.d. Biogradska 64a, 23000 Zadar

PSKT-KI, 2. GOD.

Matej Marić

TD Komunalac d.o.o. Stjepana pl. Horvata 38, 35000 Slavonski Brod

PSPT, 2.GOD.

Ana Bilić

Coca-Cola HBC Hrvatska d.o.o., Milana Sachsa 1, 10000 Zagreb

PSKT-KI, 2.GOD.

Lucija Mabić

FEAL d.o.o., Trnska cesta 146, 88220 Široki Brijeg, BiH

DSKT-ZO, 1.GOD.

Ana Radeljić

VITEZIT d.o.o., Tvornička 1, 72250 Vitez

PSKT-KI, 2.GOD.

Elena Maras

DURAN d.d., Mažuranićeva 3, 52100 Pula


Zavod za analitičku kemiju:


STUDIJ

IME I PREZIME

MJESTO IZVOĐENJA PRAKSE

PSKT-KI, 2. GOD.

Matea Radelj

Zavod za javno zdravstvo Dubrovačko-neretvanske županije, Dr. Ante Šercera 4a, p.p. 58, 20001 Dubrovnik

DSKT-M, 1.GOD.

Ana Pušić

Sveučilišna klinička bolnica Mostar, Kralja Tvrtka b.b.,88000 Mostar, BiH

PSS_ZOM,2.GOD.

Marina Matijašević

Bastijana d.o.o., 21465 Jelsa

PSK, 2 GOD.

Anđelo Alerić

Nastavni zavod za javno zdravstvo Splitsko-dalmatinske županije, Vukovarska 46a, 21000 Split

PSK, 2 GOD.

Ljubica Bosnić

Nastavni zavod za javno zdravstvo Splitsko-dalmatinske županije, Vukovarska 46a, 21000 Split

DSKT-M, 1. GOD.

Anita Koštroman

Medicinsko biokemijski laboratorij Sandra Županović, Matije Ivanića 6, 23210 Biograd na Moru

PSK, 2 GOD.

Vedrana Krstulović-Relija

Nastavni zavod za javno zdravstvo Splitsko-dalmatinske županije, Vukovarska 46a, 21000 Split

PSKT-KI, 2. GOD.

Doris Zelić

Maraska d.d. Biogradska 64a, 23000 Zadar

DSKT-ZO, 1.GOD.

Franka Lambaša

Zavod za javno zdravstvo Šibensko kninske županije, Put groblja 6,  22000 Šibenik

PSKT-KI, 2. GOD.

Igor Plavčić

Hempel d.o.o., Novigradska 32, 52470 Umag

PSKT-ZO, 2. GOD.

Antonija Zorić

Violeta d.o.o., Stjepana Radića 21, 88340 Grude, BiH


Zavod za fizikalnu kemiju:


STUDIJ

IME I PREZIME

MJESTO IZVOĐENJA PRAKSE

PSK, 2.GOD

Marko Grgić

Institut za jadranske kulture i melioraciju krša, Put Duilova 11, 21000 Split

DSKT-M, 1.GOD.

Josip Grbavac

Ledo d.o.o., Industrijska zona Tromeđa bb, 88260 Čitluk

DSKT-M, 1.GOD.

Jela Vukadin

Dalmacijavino d.d., Stinice b.b., 21000

PSKT-KI, 2. GOD.

Neda Begović

Premis d.o.o., Put Volicije bb, 21300 Makarska


Zavod za organsku kemiju:


STUDIJ

IME I PREZIME

MJESTO IZVOĐENJA PRAKSE

SSKT-PT, 2.GOD.

Valentina Butorac

ROSMARINUS d.o.o., Templarska 12, 21000 Split

PSK, 2.GOD.

Antonio Ćiril Grubišić

Ljekarna Splitsko-dalmatinske županije, Kneza Ljudevita Posavskog 12b, 21000 Split

SSKT-PT, 2.GOD.

Josipa Pupačić

ROSMARINUS d.o.o., Templarska 12, 21000 Split

PSPT, 2.GOD.

Viktorija Botić

ROSMARINUS d.o.o., Templarska 12, 21000 Split

PSPT, 2.GOD.

Tali Brozinčević

ROSMARINUS d.o.o., Templarska 12, 21000 Split

PSPT, 2.GOD.

Bepo Mastelić

ROSMARINUS d.o.o., Templarska 12, 21000 Split

 
Zavod za biokemiju:

STUDIJ

IME I PREZIME

MJESTO IZVOĐENJA PRAKSE

PSK, 2.GOD

Marinela Karlušić

Dom zdravlja Primorsko-goranske županije, Ispostava Rab, Palit 20, 51280 Rab

PSK, 2.GOD

Martina Miše

Medicinsko biokemijski laboratorij Edo Karaban, A. Stepinca 17, 21220 Trogir

DSKT-ZO, 1.GOD.

Silvija Mađerić

 Belupo d.d., Danica 5, 48000 Koprivnica

PSKT-KI, 2. GOD.

Franka Folo

JGL d.o.o., Svilno 20, 51000 Rijeka

PSKT-KI, 2. GOD.

Hrvoje Margeta

JGL d.o.o., Svilno 20, 51000 Rijeka

PSKT-KI, 2. GOD.

Anamarija Marinov

JGL d.o.o., Svilno 20, 51000 Rijeka

PSKT-KI, 2. GOD.

Anđela Rak

JGL d.o.o., Svilno 20, 51000 Rijeka

PSK, 2.GOD

Ana Boban

Medicinski fakultet Sveučilišta u Splitu, Šoltanska 2, 21000 Split

PSK, 2.GOD

Ivana Gabela

Medicinski fakultet Sveučilišta u Splitu, Šoltanska 2, 21000 Split

DSKT-ZO, 1.GOD.

Josipa Crnogorac

Nastavni zavod za javno zdravstvo Splitsko-dalmatinske županije, Vukovarska 46a, 21000 Split

DSKT-ZO, 1.GOD.

Marija Mihajlovski

Nastavni zavod za javno zdravstvo Splitsko-dalmatinske županije, Vukovarska 46a, 21000 Split

PSK, 2.GOD

Ana Vučak

Nastavni zavod za javno zdravstvo Splitsko-dalmatinske županije, Vukovarska 46a, 21000 Split

 
Zavod za kemiju okoliša:

STUDIJ

IME I PREZIME

MJESTO IZVOĐENJA PRAKSE

PSK, 2 GOD.

Iv Dumičić

Institut za jadranske kulture i melioraciju krša, Put Duilova 11, 21000 Split

PSK, 2 GOD.

Tihana Jukić

Institut za jadranske kulture i melioraciju krša, Put Duilova 11, 21000 Split

PSPT, 2. GOD.

Dora Uidl

Pan-Pek d.o.o., Planinska 2C, 1000 Zagreb

PSPT, 2. GOD.

Iva Vujčić

MESNA INDUSTRIJA BRAĆA PIVAC d.o.o., Težačka 13, 21276 Vrgorac

PSKT-KI, 2. GOD.

Ivana Dodig

Komunalac d.o.o., Ulica kralja Petra Svačića 28, Biograd na Moru

PSK, 2.GOD

Luana Grmuša

Centar za istraživanje mora, Institut Ruđer Bošković, R G. Paliage 5, 52210 Rovinj


Predsjednik Povjerenstva za stručnu praksu

Izv. prof. dr. sc. Miroslav Labor

Obavijest o stručnoj praksi u ak. god. 2016./17.

Studenti koji su u akademskoj godini 2016./2017. upisali stručnu  praksu za dolje navedene studijske programe:

Stručni studiji: 
  • Kemijska tehnologija (15 radnih dana u proizvodnim pogonima ili laboratorijima)
  • Zaštita i oporaba materijala (15 radnih dana u proizvodnim pogonima ili laboratorijima)

Preddiplomski studiji:
  • Kemija  (10 radnih dana u kemijskim laboratorijima)
  • Kemijska tehnologija (10 radnih dana u proizvodnim pogonima)
  • Prehrambena tehnologija (10 radnih dana u proizvodnim pogonima)

Diplomski studij
  • Kemijska tehnologija (10 radnih dana u proizvodnim pogonima ili laboratorijima),

trebaju se do 15.04.2017. javiti izv. prof. dr. sc. Miroslavu Laboru (br. sobe C507).                              

Studenti mogu sami predložiti ustanovu/tvrtku u kojoj žele obavljati stručnu praksu.
Stručna praksa može se obaviti u periodu od 01. srpnja do 01. rujna 2017.

                                                                                       Predsjednik Povjerenstva za stručnu praksu
                                                                                       Izv. prof. dr. sc. Miroslav Labor