Poziv na besplatnu prijavu fakultetskih nogometnih ekipa na Malonogometni turnir 51. KUTIJA ŠIBICA 2022.

Malonogometni turnir Kutija šibica je jedan od najdugovječnijih sportskih natjecanja koje se u kontinuitetu održava na tlu  Republike Hrvatske. Koncem studenoga 2022.godine upriličit će se 51. izdanje popularne „Kutije“ što znači da smo ušli u drugu polovicu našega stoljeća. Na turnir se u pravilu prijavljuje oko 200 ekipa. Za sve haklere u Hrvatskoj pitanje prestiža je sudjelovati na ovom turniru ne samo zbog nagradnog fonda koji je 170.000,00 kuna nego je to i potvrda statusa gotovo svake malonogometne ekipe.
Kako bi potakli studentski sport, osobito nogomet nudimo Vam besplatnu prijavu na 51. MNT Kutija šibica 2022 koji će se održavati od 26.11. - 29.12.2022. u Zagrebu. Prijave za navedeni turnir su: 02.-10. studenog 2022. izravno u Domu sportova ili putem web stranice www.kutija-sibica.hr.
Pravila za prijavu studenata su vrlo jednostavna:
- Fakultet ili visoka obrazovna ustanova može prijaviti jednu ekipu za muški i jednu za  ženski turnir.
- Službeni naziv ekipe mora biti naziv fakulteta ili obrazovne ustanove.
- Sve prijavljene igračice ili igrači moraju biti studenti navedenog fakulteta ili obrazovne ustanove (ovjeren popis igrača)
Više informacija na: www: kutija-sibica.hr ili na tel: 091 4040 237 (Marko Jularić)