PRIPRAVNIČKI STAŽ U EFSA-I

Napisao/la Ana Šćepanović on .

Poštovani studenti,

obavještavamo Vas da je Europska agencija za sigurnost hrane (EFSA) otvorila prijave za novu generaciju pripravnika.

Plaćeni pripravnički staž u trajanju do 12 mjeseci namijenjen je nedavno diplomiranim kandidatima iz različitih područja EFSA-inog djelovanja (sigurnost hrane, poslovna administracija, pravo, ljudski potencijali, financije, komunikacije, informacijske tehnologije,...).

Informativni webinar održat će se 16. travnja 11:30-12:30 sati s ciljem pružanja cjelovite sliku EFSA-inog iskustva s korisnim informacijama o kriterijima prihvatljivosti, vremenskom okviru, vrijednim savjetima kako bi se prijava istaknula te iskustvima sadašnjih i prethodnih pripravnika. Prijave za webinar traju do 12. travnja u 12:00.

Više informacija o natječaju dostupno je na mrežnim stranicama HAPIH-a. EFSA

Ako se pojave bilo kakva pitanja, slobodno se javite nama na efsa.focalpoint@hapih.hr ili izravno u EFSA-u putem //recruitment@efsa.europa.eu/" data-auth="NotApplicable" data-linkindex="3">recruitment@efsa.europa.eu.

Rok za prijavu je 29. travnja 2024. godine.

Lijep pozdrav,

Studentska služba