Rezultati 2. testa iz PTE

Obavještavaju se studenti 2. godine PKT-KI i ZO te PPT-a da su rezultati 2. testa iz Prijenosa tvari i energije objavljeni na internim stranicama Zavoda za kemijsko inženjerstvo.
Prof.dr.sc. N. Kuzmanić

Ispitni termini Zavoda za kem. inženjerstvo

Obavještavaju se studenti da su ispitni termini (datumi, sat, predavaonica) za sve predmete Zavoda za kemijsko inženjesrtvo oglašeni na internim stranicama Zavoda (pod Obavijesti).

Ispit iz Osnova kem. inženjerstva

Obavještavaju se studenti da će se ispiti iz Osnova kemijskog inženjerstva održati dana 5.02.20. (srijeda) u 12 sati u F405  i 19.02.20. (srijeda) u 13.30 sati u F405.

Mjerenje i automatsko vođenje procesa // obavijest

Mole se studenti 1. godine DKT-ZO da se danas (ponedjeljak) jave mailom (akacunic@ktf-split.hr) ili osobno predmetnom nastavniku.

Dr. sc. Antonija Čelan

Automatsko reguliranje procesa // obavijest

Moli se predstavnik studenata 1. godine DKT-M da se javi predmetnom asistentu na email: akacunic@ktf-split.hr.

predmetni asistent:
dr.sc. Antonija Čelan

Mjerenje i automatsko vođenje procesa // obavijest

Obavještavaju se studenti 1. DKT-ZO da će predavanja iz predmeta Mjerenje i automatsko vođenje procesa započeti 15.10.2019. prema rasporedu. Studenti će o početku vježbi biti usmeno obaviješteni na predavanjima.

Predmetni nastavnik:
dr. sc. Antonija Čelan