Upis ocjena iz predmeta PTE, OKI, PIZO, Mjerenje...

Obavještavaju se studenti da se upis ocjena iz predmeta koje predaje prof. Kuzmanić može obaviti svakim danom od 10-14 sati, zaključno s 20.07.2019.g.

Prof.dr.sc. Nenad Kuzmanić

Obavijest o održavanju ispita iz Mjerenja i vođenja procesa

Obavještavaju se studenti da će se ispit iz Mjerenja i vođenja procesa (2PKT-KI) održati 19.6.2019. u E400 od 9-11 sati.

Predmetni nastavnik:
dr. sc. Antonija Čelan

1. ispitni rok iz Mjerenja i vođenja procesa // OBAVIJEST

Mole se studenti koji su planirali prijaviti ispit iz Mjerenja i vođenja procesa na datum 17.6.2019. (2.god PKT-KI) da se hitno jave mailom predmetnoj nastavnici na: akacunic@ktf-split.hr.

dr. sc. Antonija Čelan
Poslijedoktorand

Ispit iz OKI (1.03.2019.)

Obavještavaju se studenti 3. godine studija Kemije da će se ispit iz Osnova kemijskog inženjerstva održati 1.03.2019.g. (petak) u 13.15 sati u predavaonici F407.

Rezultati pismenog ispita iz PTE

Obavještavaju se studenti da su rezultati pismenog, kao i raspored usmenog dijela ispita iz Prijenosa tvari i energije, održanog 19.02.2019., objavljeni na internim web stranicama Zavoda za kemijsko inženjerstvo.

Ujedno se obavještavaju studentice Studija kemije: Bogdan i Šimić da će se usmeni dio ispita iz OKI-ja održati 25.02.2019. (ponedjeljak) u 14.15 sati u predavaonici F 407.

Prof.dr.sc. N. Kuzmanić

Rezultati testova iz Prijenosa tvari i energije

Obavještavaju se studenti 2. godine studija PKT (KI; ZO) i PPT da su rezultati testova iz kolegija Prijenos tvari i energije objavljeni na internim web stranicama Zavoda za kemijsko inženjerstvo.