Obavijest - teme završnih i diplomskih radova za ak. god. 2023./2024.

Napisao/la Marušić Ana on .

Poštovani studenti,

Ovim putem Vas obavještavamo kako se teme završnih i diplomskih radova za 2023./2024. godinu nalaze na mrežnoj stranicu Fakulteta pod Završni i diplomski radovi – Obavijesti. Trenutno je samo važno da razmislite o ponuđenim temama, te složite svoju listu od tri teme prema prioritetima. Izuzetno je važno od danas svakodnevno pratiti obavijesti Studentske službe (referada) te Obavijesti pod Završni i diplomski radovi zbog nadolazećih informacija vezanih za završne i diplomske radove. Pojedine obavijesti će se prosljeđivati i e-poštom koja će Vam stizati na službene e-adrese koje ste dobili od Fakulteta.

Predsjednica Povjerenstva za završne i diplomske radove

izv. prof. dr. sc. Sanja Perinović Jozić