PRIPRAVNIČKI STAŽ U EFSA-I

Poštovani studenti,

obavještavamo Vas da je Europska agencija za sigurnost hrane (EFSA) otvorila prijave za novu generaciju pripravnika.

Plaćeni pripravnički staž u trajanju do 12 mjeseci namijenjen je nedavno diplomiranim kandidatima iz različitih područja EFSA-inog djelovanja (sigurnost hrane, poslovna administracija, pravo, ljudski potencijali, financije, komunikacije, informacijske tehnologije,...).

Informativni webinar održat će se 16. travnja 11:30-12:30 sati s ciljem pružanja cjelovite sliku EFSA-inog iskustva s korisnim informacijama o kriterijima prihvatljivosti, vremenskom okviru, vrijednim savjetima kako bi se prijava istaknula te iskustvima sadašnjih i prethodnih pripravnika. Prijave za webinar traju do 12. travnja u 12:00.

Više informacija o natječaju dostupno je na mrežnim stranicama HAPIH-a. EFSA

Ako se pojave bilo kakva pitanja, slobodno se javite nama na efsa.focalpoint@hapih.hr ili izravno u EFSA-u putem //recruitment@efsa.europa.eu/" data-auth="NotApplicable" data-linkindex="3">recruitment@efsa.europa.eu.

Rok za prijavu je 29. travnja 2024. godine.

Lijep pozdrav,

Studentska služba

LEAPIn

Poštovani studenti,

Pripremite se za nezaboravno putovanje u svijet kreativnosti, inovacija i inspiracije!

LEAPin konferencija dolazi u Split, 11. travnja u prekrasan prostor Hrvatski Dom Split! Očekuju te super predavanja, paneli i radionice koje će tvoj um staviti u pogon!

Upoznaj Kristijana Matijaševića, bivšeg masterminda iza marketinga u Coca-Coli, koji će otkriti tajne stvaranja nevjerojatnih brendova i kampanja! Ako ti je više do fine klope, ne propusti priliku čuti kako postati pravi kulinarski majstor od Stjepana Vukadina, legendarnog kuhara i člana žirija MasterChefa!

Sve ovo i još mnogo toga te čeka na LEAPin konferenciji - potpuno besplatno! Samo se registriraj i doživi svoj LEAP trenutak!

Za više detalja, zaviri na službenu web stranicu ili nas prati na društvenim mrežama: instagramfacebook i LinkedIn.

LEAOIn copy copy

STPENDIJE -Potpisivanje ugovora

Poštovani studenti,

Sveučilište u Splitu poziva sve dobitnike stipendije koji nisu jučer mogli prisustvovati potpisivanju ugovora da do petka 15. ožujka 2024. obavezno dođu u Ured za nastavu, R. Boškovića 31, 5. kat, prema sljedećem rasporedu:

• Srijeda 13. ožujka do 11 sati i od 13 do 15.30 sati
  • Četvrtak  14. ožujka od 8 do 11 sati i od 13 do 15.30
  • Petak 15. ožujka od 8 do 11 i od 13 do 15.30 sati

Studentska služba

Hack4Split

Poštovani studenti,
Želimo vas obavijestiti o nadolazećem sedmom izdanju Hack4Split hackhatona, koji se održava 16. i 17. ožujka. Ovaj događaj okuplja talentirane studente, mentore i stručnjake iz različitih područja kako bi zajedno radili na kreiranju inovativnih rješenja koja će unaprijediti lokalnu zajednicu.
Hack4Split

Prijave su otvorene do 14.03. u ponoć. Više informacija i prijavnica nalaze se na našoj web stranici:

Poziv za prijavu sažetaka - Students’ CongreSS of Science and Sport in Split (ST-CongreSS)

Napisao/la Anđela Jurić on .

St CongreSS flyer copy

Poštovane studentice, poštovani studenti,

ovim putem vas pozivamo da prijavite sažetke za Students’ CongreSS of Science and Sport in Split (ST-CongreSS) koji se održava u Splitu od 8. do 10. svibnja 2024.

Radi se o interdisciplinarnom događanju koje će spojiti studentski znanstveni kongres sa sportskim aktivnostima na temu zdravog načina života. Osigurat će jedinstvenu platformu za studente da pokažu svoja akademska postignuća putem usmenih ili posterskih prezentacija te poticati suradnju unutar UniAdrion mreže, sveučilišta SEA-EU alijanse i šire.

Više informacija o ST-CongreSS-u i prijavi sažetaka možete pronaći na poveznici: