Raspored održavanja prvog kolokvija iz Vježbi iz opće kemije za studente preddiplomskog studija kemijske tehnologije, PKT

Prvi kolokvij iz Vježbi iz Opće kemije za grupe KI - 1 do KI - 5, preddiplomskog studija kemijske tehnologije održat će se prema dolje navedenom rasporedu.

Grupa

Datum

Grupa vježbi   KI-1

Petak, 7. 10. 2016. u 1115

Grupa vježbi   KI-2

Grupa vježbi   KI-3

Četvrtak, 6. 10. 2016. u 1315

Grupa vježbi   KI-4

Četvrtak, 6. 10. 2016. u 1115

Grupa vježbi   KI-5

 

Prvi kolokvij obuhvaća gradivo skripta od stranice 2 zaključno sa stranicom 30 (do Rastavljanja tvari na čiste tvari).




U Splitu, 03. 10. 2016.

Obavijest studentima prve godine (PK, PKT, PPT)

RASPORED STUDENATA PRVE GODINE (PK – PKT – PPT) PO SEMINARSKIM GRUPAMA ZA KOLEGIJ
OPĆA KEMIJA


Seminari iz kolegija Opća kemija započinju od ponedjeljka 3. 10. 2016. godine prema navedenom rasporedu.


SEMINARSKA GRUPA "PK"                    SEMINARSKA GRUPA "PPT"
Srijeda, 815 - 1000 u E-401                      Ponedjeljak, 815 - 1000 u E-402
Izvodi: doc. dr. sc. Marijo Buzuk           Izvodi: dr. sc. Nives Vladislavić
  1. Babić Hrvoje
  1. Blaguški Filip
  1. Cesarec Melani
  1. Dujmović Tea
  1. Grgičević Marija
  1. Grubišić Karlo
  1. Hrepić Antea
  1. Jurišić Marta
  1. Kirić Marija
  1. Knafelj Luka
  1. Knez Petra
  1. Krolo Teo
  1. Lazarevski Sara
  1. Matoc Tina
  1. Milošević Maja
  1. Pavlinović Klara
  1. Rukavina Kristina
  1. Sablić Andrea
  1. Šegedin Adriana
  1. Šunjerga Antonia
  1. Tomašegović Daniel
  1. Tomić Iva
  1. Trtanj Mia
  1. Vidošević Lucia
  1. Vučetić Marija
  1. Zalović Patricia
  1. Zernec Ena
  1. Žilić Ljilja
  1. Živalj Patricia
1.      Antolović Nikolina

2.      Bulaš Natalija

3.      Bumbak Josipa

4.      Divić Josipa

5.      Gabre Petra

6.      Glavinić Josipa

7.      Kukoleča Martina

8.      Ljubas Ivan

9.      Mijoč Domagoj

10.  Mimica Nina

11.  Naletilić Iva

12.  Pehar Ivan

13.  Periša Karmen

14.  Podgornik Paula

15.  Pojer Đurđica

16.  Popadić Elena

17.  Punda Kristina

18.  Rašić Tonka Mirjana

19.  Rogulj Ivan

20.  Sekelez Dobrila

21.  Sinković Matej

22.  Sinovčić Danica

23.  Stvorić Martina

24.  Živalj Matea

 



SEMINARSKA GRUPA "PKT-KI B"

Ponedjeljak, 815 - 1000 u E-401
Izvodi: doc. dr. sc. Marijo Buzuk

1.      Matić Matea

2.      Medaković Damjan

3.      Midenjak Ana

4.      Miošić Matea

5.      Odžak Ana

6.      Pavlović Leonardo

7.      Pedić Katarina

8.      Penić Matea

9.      Perić Marijan

10.  Petrović Nedjeljko

11.  Prpić Toni

12.  Ramljak Mia

13.  Rašin Bruno

14.  Rogošić Ana

15.  Roković Ivana

16.  Sabelja Stipo

17.  Samaržija Mirna

18.  Schwierz Mario

19.  Surić Martina

20.  Šandro Patricia

21.  Šapit Mia

22.  Šarić Josipa

23.  Šebalj Nikola

24.  Šetka Ivana

25.  Šućurović Verena

26.  Šušnja Robert

27.  Tomić Magdalena

28.  Toromanović Elena

29.  Udovičić Antonella

30.  Varenina Ivan

 
SEMINARSKA GRUPA "PKT-KI A"
Četvrtak, 1115 - 1300 u E-401
Izvodi: dr. sc. Ivana Škugor Rončević

  1. Baković Marina
  1. Barišić Klara
  1. Beović Edita
  1. Bilić Katrin
  1. Bjelobrk Ivona
  1. Bobnjarić Ema
  1. Bubalo Valentina
  1. Buterin Šime
  1. Curić Marinela
  1. Čatlak Luka
  1. Ćapeta Andrea
  1. Dominiković Paula
  1. Dragićević Slaven
  1. Fejzić Begzada
  1. Ferlin Lana
  1. Gobin Valentino
  1. Graber Tina
  1. Grubiša Paula
  1. Jelčić Karmen
  1. Jozić Ana
  1. Kapić Rubina
  1. Karamatić Karmela
  1. Katinić Tanita
  1. Knežević Gabriela
  1. Kruljac Sara
  1. Lukić Ante
  1. Lutz Kristina
  1. Maričević Erik
  1. Marinović Nikola
  1. Mateljak Karmen



 

SEMINARSKA GRUPA "PKT-ZO"
Ponedjeljak, 815 - 1000 u E-402
Izvodi: dr. sc. Nives Vladislavić
  1. Babić Ivana
  1. Belamarić Matea
  1. Božić Tea
  1. Bulica Karla
  1. Danese Ella
  1. Džepina Matea
  1. Filipović Petra
  1. Galov Petra
  1. Gospić Ana Maria
  1. Gović Mia
  1. Ivković Antea
  1. Mandalinić Marija
  1. Mišković Mirna
  1. Pavlić Petra
  1. Penava Ivana
  1. Radoš Ante
  1. Radovanović Klara
  1. Radovčić Antonia
  1. Rodić Mirna
  1. Slavica Ani
  1. Šimunović Katarina
  1. Uremović Ivana
  1. Vlahović Ena
  1. Zečić Ela



OBAVIJEST STUDENTIMA PRVE GODINE (PK – PKT – PPT) ZA VJEŽBE IZ OPĆE KEMIJE

Na vježbe svaki student treba donijeti: zaštitni mantil, skripta za vježbe, veliku bilježnicu umotanu u bijeli papir, milimetarski papir, zaštitne naočale, šibice, deterdžent za pranje posuđa, krpu za brisanje posuđa, škare i kalkulator.

Za prvu vježbu svaki student treba donijeti hamer papir veličine A4.

Skripta "Vježbe iz opće kemije" mogu se kupiti u kopirnici "Corto" na Prirodoslovnomatematičkom fakultetu, Teslina1 10, a dostupna su i preko Web stranica Kemijsko - tehnološkog fakulteta u Splitu, Zavod za opću i anorgansku kemiju, Nastavni materijali).

https://www.ktf.unist.hr/index.php/nastavni-materijali-zoak/nastavni-materijali

Prije svake vježbe potrebno je položiti usmeni kolokvij iz gradiva vježbi. Prvi kolokvij obuhvaća gradivo skripta od stranice str. 2 i zaključno sa stranicom 30 (do Rastavljanja tvari na čiste tvari).


PREUZIMANJE STOLOVA


za Vježbe iz opće kemije za studente prve godine (PK, PKT i PPT) održati će se u laboratoriju u Kaštel Sućurcu prema sljedećem rasporedu:

za seminarsku grupu PKT-KI A u utorak, 4. 10. 2016. u 15:00

za seminarsku grupu PKT-KI B u petak, 7. 10. 2016. u 13:00

za seminarsku grupu PKT-ZO u srijeda, 5. 10. 2016. u 15:00

za seminarsku grupu PK u srijeda, 5. 10. 2015. u 16:00

za seminarsku grupu PPT u četvrtak, 6. 10. 2015. u 9:00

SVI STUDENTI SU OBAVEZNI DOĆI



RASPORED STUDENATA PO GRUPAMA ZA VJEŽBE IZ OPĆE KEMIJE


PREDDIPLOMSKI STUDIJ KEMIJE
SEMINARSKA GRUPA  PK


Grupa vježbi PK-1

Srijeda, 1400 - 1700

Voditelj:

dr. sc. Ivana Škugor Rončević

Grupa vježbi PK-2

Srijeda, 1700 - 2000

Voditelj:

dr. sc. Ivana Škugor Rončević

Grupa vježbi PK-3

Četvrtak, 1700 - 2000

Voditelj:

doc. dr. sc. Marijo Buzuk

1.      Babić Hrvoje

2.      Blaguški Filip

3.      Cesarec Melani

4.      Dujmović Tea

5.      Grgičević Marija

6.      Grubišić Karlo

7.      Hrepić Antea

8.      Jurišić Marta

9.      Kirić Marija

10.  Knafelj Luka

1.      Knez Petra

2.      Krolo Teo

3.      Lazarevski Sara

4.      Matoc Tina

5.      Milošević Maja

6.      Pavlinović Klara

7.      Rukavina Kristina

8.      Sablić Andrea

9.      Šegedin Adriana

10.  Šunjerga Antonia

1.      Tomašegović Daniel

2.      Tomić Iva

3.      Trtanj Mia

4.      Vidošević Lucia

5.      Vučetić Marija

6.      Zalović Patricia

7.      Zernec Ena

8.      Žilić Ljilja

9.      Živalj Patricia




PREDIPLOSKI STUDIJ KEMIJSKE TEHNOLOGIJE


SMIJER: KEMIJSKO INŽENJERSTVO
SEMINARSKE GRUPE   PKT-KI A i PKT - KI B


Grupa vježbi KI-1
Ponedjeljak, 1400 - 1700
Voditelj:
Željka Šmith, dipl. ing.
Grupa vježbi KI-2
Ponedjeljak, 1700 - 2000
Voditelj:
Željka Šmith, dipl. ing.
Grupa vježbi KI-3
Utorak, 1400 - 1700
Voditelj:
Mislav Šolić, dipl. ing.


  1. Baković Marina
  2. Barišić Klara
  3. Beović Edita
  4. Bilić Katrin
  5. Bjelobrk Ivona
  6. Bobnjarić Ema
  7. Bubalo Valentina
  8. Buterin Šime
  9. Curić Marinela
  10. Čatlak Luka
  11. Ćapeta Andrea
  12. Dominiković Paula
  1. Dragićević Slaven
  2. Fejzić Begzada
  3. Ferlin Lana
  4. Gobin Valentino
  5. Graber Tina
  6. Grubiša Paula
  7. Jelčić Karmen
  8. Jozić Ana
  9. Kapić Rubina
  10. Karamatić Karmela
  11. Katinić Tanita
  12. Knežević Gabriela
  1. Kruljac Sara
  2. Lukić Ante
  3. Lutz Kristina
  4. Maričević Erik
  5. Marinović Nikola
  6. Mateljak Karmen
  7. Matić Matea
  8. Medaković Damjan
  9. Midenjak Ana
  10. Miošić Matea
  11. Odžak Ana
  12. Pavlović Leonardo


Grupa vježbi KI-4
Utorak, 1700 - 2000
Voditelj:
Mislav Šolić, dipl. ing.


Grupa vježbi KI-5
Četvrtak, 1300 - 1600
Voditelj:
Mislav Šolić, dipl. ing.


  1. Pedić Katarina
  2. Penić Matea
  3. Perić Marijan
  4. Petrović Nedjeljko
  5. Prpić Toni
  6. Ramljak Mia
  7. Rašin Bruno
  8. Rogošić Ana
  9. Roković Ivana
  10. Sabelja Stipo
  11. Samaržija Mirna
  12. Schwierz Mario
  1. Surić Martina
  2. Šandro Patricia
  3. Šapit Mia
  4. Šarić Josipa
  5. Šebalj Nikola
  6. Šetka Ivana
  7. Šućurović Verena
  8. Šušnja Robert
  9. Tomić Magdalena
  10. Toromanović Elena
  11. Udovičić Antonella
  12. Varenina Ivan


PREDDIPLOMSKI STUDIJ KEMIJSKE TEHNOLOGIJE
SMIJER: ZAŠTITA OKOLIŠA
 
SEMINARSKA GRUPA  PKT-ZO


Grupa vježbi ZO-1
Petak, 1500 - 1700
Voditelj:
Ivana Vrca, mag. ing. cheming.


Grupa vježbi ZO-2
Petak, 1730 - 2000
Voditelj:
Ivana Vrca, mag. ing. cheming.
  1. Babić Ivana
  2. Belamarić Matea
  3. Božić Tea
  4. Bulica Karla
  5. Danese Ella
  6. Džepina Matea
  7. Filipović Petra
  8. Galov Petra
  9. Gospić Ana Maria
  10. Gović Mia
  11. Ivković Antea
  12. Mandalinić Marija
  1. Mišković Mirna
  2. Pavlić Petra
  3. Penava Ivana
  4. Radoš Ante
  5. Radovanović Klara
  6. Radovčić Antonia
  7. Rodić Mirna
  8. Slavica Ani
  9. Šimunović Katarina
  10. Uremović Ivana
  11. Vlahović Ena
  12. Zečić Ela

 
PREDDIPLOMSKI STUDIJ PREHRAMBENE TEHNOLOGIJE
 
SEMINARSKA GRUPA  PPT


Grupa vježbi PPT-1
Četvrtak, 800 - 1030
Voditelj:
dr. sc. Nives Vladislavić

Grupa vježbi PPT-2
Četvrtak, 1030 - 1300
Voditelj:
dr. sc. Nives Vladislavić

  1. Antolović Nikolina
  2. Bulaš Natalija
  3. Bumbak Josipa
  4. Divić Josipa
  5. Gabre Petra
  6. Glavinić Josipa
  7. Kukoleča Martina
  8. Ljubas Ivan
  9. Mijoč Domagoj
  10. Mimica Nina
  11. Naletilić Iva
  12. Pehar Ivan
  1. Periša Karmen
  2. Podgornik Paula
  3. Pojer Đurđica
  4. Popadić Elena
  5. Punda Kristina
  6. Rašić Tonka Mirjana
  7. Rogulj Ivan
  8. Sekelez Dobrila
  9. Sinković Matej
  10. Sinovčić Danica
  11. Stvorić Martina
  12. Živalj Matea



Raspored održavanja prvog kolokvija Vježbi iz opće kemije


GRUPA

DATUM

Grupa vježbi   PK-1

Ponedjeljak, 10. 10. 2016. u 900 soba B410

Grupa vježbi   PK-2

Ponedjeljak, 10. 10. 2016. u 930 soba B410

Grupa vježbi   PK-3

Srijeda, 12. 10. 2016. u 1230 soba A408

Grupa vježbi   KI-1





Biti će objavljen u ponedjeljak 3. 10. 2016. godine







Srijeda, 12. 10. 2016. u 1500 soba A408
Grupa vježbi   KI-2

Grupa vježbi   KI-3

Grupa vježbi   KI-4

Grupa vježbi   KI-5

Grupa vježbi   ZO-1

Grupa vježbi   ZO-2

Grupa vježbi   PPT-1

Utorak, 11. 10. 2016. u 1330 soba A408

Grupa vježbi   PPT-2

 

 


Raspored izvođenja prve vježbe

 
GRUPA

DATUM

Grupa vježbi   PK-1

Srijeda, 12. 10. 2016. u 1400

Grupa vježbi   PK-2

Srijeda, 12. 10. 2016. u 1700

Grupa vježbi   PK-3

Četvrtak, 13. 10. 2016. u 1700

Grupa vježbi   KI-1

Ponedjeljak, 10. 10. 2016. u 1400

Grupa vježbi   KI-2

Ponedjeljak, 10. 10. 2016. u 1700

Grupa vježbi   KI-3

Utorak, 11. 10. 2016. u 1400

Grupa vježbi   KI-4

Utorak, 11. 10. 2016. u 1700

Grupa vježbi   KI-5

Četvrtak, 13. 10. 2016. u 1300

Grupa vježbi   ZO-1

Petak, 14. 10. 2016. u 1500

Grupa vježbi   ZO-2

Petak, 14. 10. 2016. u 1730

Grupa vježbi   PPT-1

Četvrtak, 13. 10. 2016. u 800

Grupa vježbi   PPT-2

Četvrtak, 13. 10. 2016. u 1030

 
Vježbe se izvode u Laboratoriju u Kaštel Sućurcu (Zgrada pored Općine Kaštel Sućurac).


U Splitu, 30. 9. 2016.

Pismeni ispiti_ZOAK_jesenski rok

Pismeni ispit iz Opće kemije održat će se sutra, četvrtak 22. 9. 2016. u 10:00 sati prema sljedećem rasporedu:
za PKT-KI u E-402
za PKT-ZO, PK, PPT i BIEM u F-401


PK                preddiplomski studij kemije

PKT-KI          preddiplomski studij kemijske tehnologije- smjer: kemijsko inženjerstvo

PKT-ZO        preddiplomski studij kemijske tehnologije- smjer: zaštita okoliša

PPT               preddiplomski studij prehrambene tehnologije

BIEM              biologija i ekologija mora

Obavijest - usmeni ispit iz kolegija Opća kemija

Usmeni ispit iz kolegija Opća kemija za studente:

Zrinka Vlahović (PKT-ZO)
Anamarija Čurčić (PKT-KI)
Josip Cetinić (PKT-KI)
Antonia Petrović (PKT-ZO)
Anđela Bobanović (PKT-KI)
Jasmina Dulčić (PKT-ZO)

održati će u srijedu, 14. 9. 2016. u 7:15 sati u E-401.




U Splitu, 13. 9. 2016.

Raspored polaganja usmenog ispita iz kolegija Opća kemijakemija

za studente koji su preko parcijalnih testova i/ili pismenog ispita položili pismeni dio ispita.


Ponedjeljak, 12. rujna 2016. godine u 8:00 sati:
Zrinka Vlahović (PKT-ZO)
Anamarija Čurčić (PKT-KI)
Josip Cetinić (PKT-KI)
Antonia Petrović (PKT-ZO)
Dina Badurina (PKT-KI)

Ponedjeljak, 12. rujna 2016. godine u 10:00 sati:
Hrvoje Margeta (PPT-KI)
Anamarija Marinov (PKT-KI)
Anđela Bobanović (PKT-KI)
Jasmina Dulčić (PKT-ZO)




U Splitu, 9. 9. 2016.

Pismeni ispiti_ZOAK_jesenski rok

Pismeni ispit iz Opće kemije i iz Anorganske kemije II održat će se sutra, četvrtak 8. 9. 2016. u Amfiteatru A-02 u 10:00 sati.