Termin održavanja pismenog ispita iz kolegija Opća kemija

Pismeni ispit iz kolegija Opća kemija održat će se u petak, 12. 2. 2016. u 800 sati u na Sveučilišnom kampusu prema sljedećem rasporedu:

F-401

SEMINARSKA GRUPA C

E-401

SEMINARSKA GRUPA B

E-402

PPT I PK I BIEM



PK - preddiplomski kemije

PPT - preddiplomski prehrambene tehnologije

BIEM - biologija i ekologija mora

 

U Splitu, 11. 2. 2016.

Obavijest za potpis

SVI STUDENTI KOJI SU OSTVARILI PRAVO NA POTPIS IZ KOLEGIJA: OPĆA KEMIJA, ANORGANSKA KEMIJA II, VJEŽBE IZ OPĆE KEMIJE I KOLEGIJA VJEŽBE IZ ANORGANSKE KEMIJE II TE OCIJENU IZ KOLEGIJA VJEŽBE IZ OPĆE KEMIJE I IZ KOLEGIJA VJEŽBE IZ ANORGANSKE KEMIJE II INDEKS TREBAJU DONIJETI NA SVEUČILIŠNI KAMPUS LABORANTICI (gospođi Anđelki Brković) U SOBU BROJ 30 DO 1000 SATI SVAKOG RADNOG DANA I SLJEDEĆI DAN ĆE MOĆI PODIĆI INDEKS NA REFERADI DO 1300.

U Splitu, 8. 2. 2016.

Obavijest studentima Preddiplomskog studija prehrambene tehnologije, PPT o dodatnom ispitnom terminu iz Opće kemije

Zbog preklapanja pismenog ispita iz kolegija Fizika sa pismenim ispitom iz kolegija Opća kemija za studente Preddiplomskog studija prehrambene tehnologije, PPT u ponedjeljak, 15. 2. 2016.u 1000 na Sveučilišnom kampusu u predavaonici broj F-405 održati će se dodatni ispitni rok iz navedenih kolegija.

U Splitu, 8. 2. 2016.

Termin održavanja pismenog ispita iz kolegija Anorganska kemija II

Pismeni ispit iz kolegija Anorganska kemija II održati će se u petak, 5. 2. 2016. u 900 sati na Sveučilišnom kampusu u predavaonici F-405.

 
U Splitu, 3. veljače 2016.

Rezultati pismenog ispita održanog 29. 1. 2016. godine i novi raspored održavanja usmenih ispita

Pismeni ispit iz Opće kemije zadovoljili su sljedeći studenti:

Badurina Dina (PKT)

Barić Ivona (PPT)

Begović Neda (PKT)

Boban Jelena (BIEM)

Bobanović Anđela (PKT)

Borić Mirna (PKT)

Boro Tea (PKT)

Bosnić Ljubica (PK)

Cetinić Josip (PKT)

Ćerdić Petra (PKT)

Čulina Marija (PK)

Dešpoja Iva (PK)

Deur Kristina (BIEM)

Dodig Ivana (PKT)

Dulčić Jasmina (PKT)

Folo Franka (PKT)

Galić Josip (PKT)

Horozović Melinda (PKT)

Jerčić Radosna (PKT)

Jovanović Ivan (PKT)

Jukić Tihana (PKT)

Jurić Viktorija (PK)

Karačić Jozo (PKT)

Kovačević Tea (PK)

Krstulović-Relija Vedrana (PK)

Kvrgić Dario (PKT)

Lončarić Manda (BIEM)

Mabić Lucija (PKT)

Magazin Ružica (PKT)

Margeta Hrvoje (PKT)

Marič Antonia (PKT)

Milinović Magdalena (PKT)

Mioč Martina (PKT)

Miše Martina (PK)

Pavlinović Anica (PKT)

Pehar Marija (PKT)

Pensa Anamarija (PK)

Perko Dinko (PK)

Petrović Antonia (PKT)

Radelj Matea (PKT)

Radonić Iva (PKT)

Retelj Marin (PK)

Smoljo Marina (PPT)

Stipanović Narda (PK)

Stojanović Marija (PKT)

Storić Mihaela (PKT)

Studak Tina (BIEM)

Štavlić Nikola (PKT)

Šunjić Ana Marija (PKT)

Tudor Matko (BIEM)

Vladislavić Anka (PKT)

Vidović Martina (PKT)

Žilić Tomislava (PKT)


Studenti koji nisu položili pismeni ispit zadaće mogu pogledati u četvrtak, 4. 2. 2016. u 1400 u sobi broj 30.


Raspored polaganja usmenog ispita

Srijeda, 3. veljače 2016. godine u 8:00 sati:

Babić Ivana (PKT)

Batinić Gabrijel (PKT)

Krešo Antonia (PKT)

Marić Matej (PKT)

Rako Marija (PKT)

Šestanović Nives (PKT)

Siroglavić Dominik (PPT)

Vujčić Iva (PPT)

Čulina Marija (PK)

Dešpoja Iva (PK)

Barić Ivona (PPT)


Srijeda, 3. veljače 2016. godine u 10:00 sati:

Badurina Dina (PKT)

Begović Neda (PKT)

Bobanović Anđela (PKT)

Borić Mirna (PKT)

Boro Tea (PKT)


Četvrtak, 4. veljače 2016. godine u 8:00 sati:

Cetinić Josip (PKT)

Ćerdić Petra (PKT)

Dodig Ivana (PKT)

Dulčić Jasmina (PKT)

Folo Franka (PKT)

Boban Jelena (BIEM)

Bosnić Ljubica (PK)

Deur Kristina (BIEM)

Jurić Viktorija (PK)

Kovačević Tea (PK)

Krstulović-Relija Vedrana (PK)


Četvrtak, 4. veljače 2016. godine u 11:00 sati:

Galić Josip (PKT)

Horozović Melinda (PKT)

Jerčić Radosna (PKT)

Jovanović Ivan (PKT)

Jukić Tihana (PKT)

Štavlić Nikola (PKT)


Petak, 5. veljače 2016. godine u 8:00 sati:

Lončarić Manda (BIEM)

Miše Martina (PK)

Pensa Anamarija (PK)

Perko Dinko (PK)

Retelj Marin (PK)

Smoljo Marina (PPT)

Karačić Jozo (PKT)

Kvrgić Dario (PKT)

Mabić Lucija (PKT)

Magazin Ružica (PKT)

Margeta Hrvoje (PKT)


Petak, 5. veljače 2016. godine u 10:00 sati:

Milinović Magdalena (PKT)

Pavlinović Anica (PKT)

Pehar Marija (PKT)

Petrović Antonia (PKT)

Šunjić Ana Marija (PKT)


Ponedjeljak, 8. veljače 2016. godine u 8:00 sati:

Stipanović Narda (PK)

Studak Tina (BIEM)

Marič Antonia (PKT)

Mioč Martina (PKT)

Radelj Matea (PKT)

Radonić Iva (PKT)


Utorak, 9. veljače 2016. godine u 8:00 sati:

Tudor Matko (BIEM)

Vidović Martina (PKT)

Žilić Tomislava (PKT)

Stojanović Marija (PKT)

Storić Mihaela (PKT)

Vladislavić Anka (PKT)



U Splitu, 2. veljače 2016.

Termin održavanja pismenog ispita iz kolegija Opća kemija

Pismeni ispit iz kolegija Opća kemija održat će se u petak, 29. 1. 2016. u 800 sati u amfiteatru na PMF-u i u predavaonicama broj 1. i 5. prema sljedećem rasporedu:

AMFITEATAR

SEMINARSKA GRUPA B I BIEM

PREDAVAONICA BROJ 1

SEMINARSKA GRUPA C

PREDAVAONICA BROJ 5

PPT I PK



PK - preddiplomski kemije

PPT - preddiplomski prehrambene tehnologije

BIEM - biologija i ekologija mora

 

U Splitu, 28. 1. 2016.